www.svatby-most.cz

Svatební šaty

V našem svatebním salonu máme pro svatební šaty výhradní zastoupení španělské firmy Sincerity, Sweatheart, Justin Alexander, Tomy Mariage, Lillian West a dalších pro ústecký kraj. Těšíme se na vaší návštěvu ve svatebním salonu v Mostě nebo v Chomutově

Celou naší kolekci svatebních šatů si můžete nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet při návštěvě našeho svatebního salonu. Určitě si z naší široké nabídky 300 modelů svatební šatů vyberete.

V současné době je trendem objednávání svatebních šatů přes internet, čímž se nevěsta vlastně ochudí o ten nádherný pocit výběru svatebních šatů při zkoušení jednotlivých modelů. Bohužel jsme museli již několikrát narychlo oblékat nevěsty, které si objednaly své vysněné svatební šaty a v balíčku jim bohužel přišly nejen nesedící, ale i svatební šaty z nekvalitního materiálu. Netvrdím, že jsou z internetu pouze špatné svatební šaty, ale svatba je v životě každé nevěsty tak zásadní okamžik, že bych každé doporučila se nechat hýčkat a těšit se do svatebního salonu na svatební šaty připravené právě pro ni na míru, ať si svatební šaty nevěsta kupuje nebo půjčuje.

Naše zákaznice nepocházejí jen z Mostu a Chomutova, ale z celého Ústeckého kraje a Prahy.

  • Kolekce 2019 v naší nabídce!!!
  • velikosti 30 - 56
  • půjčovné 1.500,- až 12.500,- Kč
  • úpravy na míru jsou samozřejmostí


Jsme tu pro Vás, aby Vaše svatba byla podle Vašich představ! Svatební šaty od nás Vás nejen zkrášlí, ale také zajistí, že se budete cítit opravdu pohodlně! My se postaráme, aby Vám šaty dokonale padly a Váš svatební den byl dokonalý!


Malá ukázka kolekce svatebních šatů Sincerity, Sweatheart, Justin Alexander, Tomy Mariage a Lillian West.

Kolekce svatebních šatů Sincerity, Sweatheart, Justin Alexander, Lillian West - 2019

Zde máte možnost se podívat na další nabídku šatů pro rok 2019, které máme pro Vás připravení v našem svatebním salonu Delta v Mostě i v Chomutově. Jedná se o kolekce Sincerity, Sweatheart, Justin Alexander, Lillian West.

Kolekce svatebních šatů Sincerity, Sweatheart, Justin Alexander, Lillian West - 2018

Zde máte možnost se podívat na další nabídku šatů pro rok 2018, které máme pro Vás připravení v našem svatebním salonu Delta v Mostě i v Chomutově. Jedná se o kolekce Sincerity, Sweatheart, Justin Alexander, Lillian West.

Kolekce svatebních šatů Sincerity, Sweatheart, Justin Alexander, Tomy Mariage, Lillian West - 2018

Pro svatební sezónu 2018 jsme pro Vás připravili modely kolekce Sincerity, Sweatheart, Justin Alexander, Tomy Mariage, Lillian West.

Kolekce svatebních šatů Sincerity, Sweatheart, Justin Alexander, Tomy Mariage, Lillian West - 2017

Pro svatební sezónu 2017 jsme pro Vás připravili modely kolekce Sincerity, Sweatheart, Justin Alexander, Tomy Mariage, Lillian West.

Kolekce svatebních šatů Sincerity, Sweatheart, Justin Alexander, Tomy Mariage, Lillian West - 2016

Galerie svatebních šatů z našich fotografií

V této galerii se můžete podívat na fotografie svatebních šatů San Patrick a La Sposa, které jsme pro vás nafotili. Galerii budeme průběžně doplňovat. Naleznete ji také na našem Facebooku, ostatně jako všechny galerie, které naleznete na našem webu. 

Zastupujeme značky:

Svatební a společenské šaty - Sincerity Svatební a společenské šaty - Tomy Mariage
MOST, Radniční 1
Tel./Fax: 476 102 617
Mobil: 774 102 617
Po-Pá: 10:00-18:00
So: 9:00-12:00
CHOMUTOV, J. ze Stříbra 111
Tel./Fax: 474 331 144
Po-Pá: 10:00-18:00
So: 9:00-12:00  
Svatební salon Delta © 2012 - 2019 / zc.tsom-ybtavs@ofni

Vytvořil DYNAMIC software
Svatby: Most, Litvínov, Louny, Žatec, Bílina, Teplice, Ústí nad Labem, Děčín, Litoměřice, Lovosice, Chomutov, Jirkov, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Ostrov nad Ohří, Karlovy Vary, Praha, Celá ČR.